Wybitne kobiety w Nauce – Prof. Ewdoksia Papuci-Władyka

Prof. dr hab. Ewdoksia Papuci-Władyka z Instytutu Archeologii UJ została nominowana przez Narodowe Centrum Nauki do grona wybitnych kobiet w nauce.

Z dumą informujemy, że kierownik naszego projektu prof. dr hab. Ewdoksia Papuci-Władyka została nominowana przez Narodowe Centrum Nauki do serwisu AcademiaNET – portalu o wybitnych i aktywnych kobietach w nauce. AcademiaNET to inicjatywa założona przez Fundację Roberta Boscha, obecnie zarządzana przez Szwajcarską Narodową Fundację Nauki SNSF oraz niemieckiego Spektrum der Wissenschaft.

Znakomite badaczki są nominowane do AcademiaNet przez 43 partnerskie organizacje naukowe (w tym Narodowe Centrum Nauki) według ścisłych kryteriów. Obejmują one wybitne kwalifikacje naukowe, wysokie referencje akademickie i niezależne przywództwo. Do grona wybitnych kobiet w nauce nie można aplikować bezpośrednio.

Serdecznie gratulujemy Pani Profesor!
Συγχαρητήρια Καθηγητή!

By Published On: 5 lutego, 2021Categories: AktualnościMożliwość komentowania Wybitne kobiety w Nauce – Prof. Ewdoksia Papuci-Władyka została wyłączonaTags: ,

Share This Story, Choose Your Platform!